Maquette laten maken? U hoeft niet verder te zoeken. Bij Maquettebouw Walraven hebben wij ruim 25 jaar ervaring en staan bekend om onze kwaliteit, betrouwbaarheid, open communicatie en snelle leveringen. Een maquette maken vraagt aandacht, geduld en een vakkundig oog. Wij hebben zeer veel kennis over allerlei soorten maquettes en helpen u graag verder.
Diverse maquettes laten maken
Een maquette laten maken kan op verschillende manieren. Het is maar net welke wensen u heeft. Wij kunnen architectonische of stedenbouwkundige maquettes maken, maar ook voor piping modellen bent u bij ons aan het juiste adres. Of wilt u, mogelijk als particulier, een maquette laten maken van uw huis, tuin, boot of een ander voertuig? Daarnaast kunnen wij ook een maquette maken van een verkeerssituatie, een vliegtuig of een gebouw. Wij staan bij alle verschillende maquettes voor u klaar. Wilt u meer weten over de maquette materialen of kosten die erbij komen kijken? Neem dan contact met ons op.
Architectonische maquettes
Bij het maken van een architectonische maquette wordt de nadruk gelegd op het te bouwen gebouw en is er minder omgeving zichtbaar. Zowel gedetailleerd als in blokvorm geven deze architectonische maquettes een duidelijk en realistisch 3D beeld van uw project weer. Vooral bij gedetailleerde architectonische maquettes is in één oogopslag duidelijk te zien hoe het project er qua kleuren, verhoudingen en details in het echt uit komt te zien. Daarom zal er vaak minder omgeving te zien zijn dan bij een stedenbouwkundige maquette. Qua schaalgebruik adviseren wij een schaal van minimaal 1/100.
Stedenbouwkundige maquettes
Een stedenbouwkundige maquette geeft een zeer mooie 3D weergave van een omgeving weer. Hierin kunnen nieuwbouwplannen goed en duidelijk ingepast en uitgelegd worden.
Deze worden veelal in blokvorm gemaakt waarbij het project uitgelicht wordt door middel van bijvoorbeeld een ander materiaal of kleurgebruik.
Het doel van een stedenbouwkundige 3D maquette laten maken is om in één keer een overzicht te geven van een groter gebied. Het gaat hier, in tegenstelling tot een architectonische maquette meer om hoe het project in het gehele gebied past en niet alleen om het gebouw zelf. Onder andere projectontwikkelaars, architecten en gemeenten werken met dit soort maquettes. Qua schaalgebruik adviseren wij een schaal van minimaal 1/200.
Piping modellen
Maquettebouw Walraven is ook gespecialiseerd in het maken van piping modellen. Deze schaalmodellen worden onder andere gemaakt voor de petrochemie en offshore.
Ze worden voor vele doeleinden gebruikt zoals een studiemodel, verkoopmodel of prototype. Daarnaast zijn ze ook veel op beurzen te zien. Qua schaalgebruik adviseren wij een schaal van minimaal 1/100.